Eixample: +34 608 741 409 / Gràcia: +34 662 480 321

Horaris de las classes

Consulta els nostres horaris i les nostres dues ubicacions. Tria entre nostres més de 100 classes de Dansa setmanals (algunes en anglès). A més oferim cursos de formació professional, grups de competició, workshops, intensius i casals.

Lunes

10:00 - 11:30

Adults

Laura Hernández Eixample - sala 2
Ballet II-III

10:00 - 11:30

Adults

Anna Vila Eixample - sala 1
Ballet I

11:30 - 13:00

Adults

Anna Vila Eixample - sala 2
Contemporary III

11:30 - 13:00

Adults

Laura Hernández Eixample - sala 1
Modern Jazz II

13:00 - 14:30

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 1
Integrative Technique

14:30 - 16:00

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 2
Ballet & Jazz

17:30 - 18:15

4-6 años

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 3
Teen Contemporary

18:30 - 19:30

13-17 años

Marc Lapuerta Eixample - sala 1
Ballet I-II

18:30 - 19:30

10-15 años

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 3
Ballet II

19:30 - 20:45

Teens & Adultos

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 1
Contemporary I-II

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Marc Lapuerta Eixample - sala 2
Dancehall

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Magali Jou Eixample - sala 3
Contemporary II

20:30 - 22:00

Adults

Bebeto Cidra Eixample - sala 1
Puntas

20:30 - 21:00

Teens & Adultos

Silvia Criado Eixample - sala 3
Martes
Danza Jazz I-II

10:00 - 11:30

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 2
Ballet II-III

10:00 - 11:30

Adults

Mireia Lorente Eixample - sala 1
Modern I-II

11:30 - 13:00

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 2
Jazz II-III

11:30 - 13:00

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 1
Broadway Jazz

13:00 - 14:00

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 3
Teatro

14:00 - 15:00

Adults

Nicolas Bertolotto Eixample - sala 3
Danza Jazz I-II

14:30 - 15:30

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 2
Contemporary III

15:00 - 16:30

Adults

Bebeto Cidra Eixample - sala 1
Commercial

17:30 - 18:30

8-12 años

Miriam Alexia Elwood Yague Eixample - sala 1
Ballet I-II

17:30 - 18:15

6-9 años

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 1
Musical Theatre

18:15 - 19:15

Adults

Tania Hernán Eixample - sala 2
Teen Ballet II-III

18:15 - 19:30

13-17 años

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 3
Commercial

18:30 - 19:30

Teens & Adultos

Alex Bullon Eixample - sala 1
Commercial

19:30 - 20:30

Adults

Eixample - sala 3
Lyrical I-II

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Naty Giménez Eixample - sala 3
Contemporary II-III

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Eixample - sala 1
Broadway Jazz II

20:30 - 22:00

Adults

Ghislaine Scarlette Eixample - sala 1
Youth Training Taller

20:30 - 21:00

Teens

Eixample - sala 1
Miércoles
Contemporary I-II

10:00 - 11:30

Adults

Laura Hernández Eixample - sala 2
Ballet II-III

10:00 - 11:30

Adults

Anna Vila Eixample - sala 1
Ballet I

11:30 - 13:00

Adults

Anna Vila Eixample - sala 2
Contemporary III

11:30 - 13:00

Adults

Laura Hernández Eixample - sala 1
Modern Jazz II

13:00 - 14:30

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 1
Lyrical

14:00 - 15:00

Adults

Naty Giménez Eixample - sala 3
Integrative Technique

14:30 - 16:00

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 2
Commercial

14:30 - 15:30

Adults

Sonia Ayats Eixample - sala 2
Modern Technique

17:30 - 18:30

Teens & Adultos

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 1
Jazz II-III

17:30 - 18:15

6-9 años

Susie Kellerman Eixample - sala 1
Ballet & Jazz

17:30 - 18:15

4-6 años

Eixample - sala 3
Musical Theatre

18:15 - 19:00

Kids

Lauren Hood Eixample - sala 3
Teen Contemporary

18:30 - 19:30

13-17 años

Marc Lapuerta Eixample - sala 2
Danza Jazz Advanced

18:30 - 20:00

12-17 años

Ghislaine Scarlette Eixample - sala 1
Lyrical I-II

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Susie Kellerman Eixample - sala 2
Youth Jazz Co.

20:00 - 20:45

13-17 años

Ghislaine Scarlette Eixample - sala 1
Contemporary II

20:30 - 22:00

Adults

Bebeto Cidra Eixample - sala 1
Ballet I

20:30 - 21:30

Adults

Silvia Criado Eixample - sala 2
Jueves

09:00 - 10:00

Adults

Mireia Lorente Eixample - sala 2
Jazz I-II

10:00 - 11:30

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 2
Ballet III

10:00 - 11:30

Adults

Mireia Lorente Eixample - sala 1
Modern I-II

11:30 - 13:00

Adults

Màximo Hita Zamora Eixample - sala 2
Jazz II-III

11:30 - 13:00

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 1
Claqué

13:00 - 14:00

Adults

Ghislaine Scarlette Eixample - sala 3
Canto

14:00 - 15:00

Adults

Carla Uccelli Eixample - sala 3
Danza Jazz I-II

14:30 - 15:30

Adults

Kiki Rodríguez Eixample - sala 2
Contemporary III

15:00 - 16:30

Adults

Bebeto Cidra Eixample - sala 1
Teen Ballet II-III

18:00 - 19:30

13-17 años

Nilüfer Akcanbas Eixample - sala 1
Commercial

18:30 - 19:30

Teens & Adultos

Eixample - sala 3
Contemporary II-III

19:30 - 20:30

Teens & Adultos

Eixample - sala 1
Commercial

20:30 - 21:30

Adults

Sonia Ayats Eixample - sala 1
Youth Training Taller

20:30 - 21:00

Teens

Eixample - sala 2
Viernes
Ballet II

09:00 - 10:00

Adults

Anna Vila Eixample - sala 1

10:00 - 14:00

Adults

Eixample - sala 2

10:00 - 12:00

Adults

Eixample - sala 1

12:30 - 13:30

Adults

Eixample - sala 1
Puntas

20:30 - 21:00

Teens & Adultos

Mireia Lorente Eixample
Sábado
Filtrar horaris:
Filtrar ubicació
Eixample Gracia
Filtrar programes
Kids
Teens
Adults
Trainings i competició
Filtrar per disciplina